מערכת ניהול נסיעות ANGiE

angie logo png

מערכת פורצת דרך לניהול נסיעות

אנג'י מבית אמסלם טורס הוא כלי ניהולי עבור חברות המעוניינות לנהל את נסיעותיהם בצורה מקוונת (און ליין) ובשקיפות מחירים מלאה.
באמצעות טכונולוגיות חדשניות במיוחד ANGiE מספקת פתרונות משופרים לתכנים עשירים. לדוגמא: מספר רב של מערכות GDS, חיבור למספר רב של IATA , מחירים ישירים מספקים (NDC), זירת מסחר גלובאלית ושירותים ייחודיים גלובליים משותפים.

תמיכה בטכנולוגיית NDC

באמצעות טכנולוגיית NDC (מחירים ישירים מספקים) Angie שיפרה את יכולת התקשורת בינה לבין חברות התעופה והספקים השונים. בכך שינתה Angie את האופן שבו המוצרים ומחיריהם משווקים ללקוחותיה. יכולות אלו, בשונה מרכישה באמצעות מערכות GDS , מייצרות חוויית קניה זולה יותר תוך שקיפות מחירים מלאה שלא היתה קיימת עד היום בעולם התעופה. 

תוכן עשיר ממקורות רבים

מערכת Angie מחוברת למקורות תוכן רבים, הרבה יותר מהמקובל ממערכות אחרות בענף. אנג’י מציעה חיבורים למערכות GDS רבות וחיבורים ישירים NDS לחברות התעופה ונותני שירות נוספים. בנוסף, Angie מנהלת זירת מסחר בינלאומית ומחוברת למחירים שמציעות סוכנויות נסיעות רבות ברחבי העולם. כל אלו מעניקים למשתמשים ב Angie היצע מוצרים רחב במיוחד לבחירה.

זירת מסחר בינלאומית

היכולות של Angie באות לידי ביטוי, בין השאר, בקיומה של זירת מסחר בינלאומית. במרחב זה יכולות סוכנויות נסיעות מכל העולם להציע מוצרים במחירים המיוחדים שלהם. כך נהנים המשתמשים במערכת ממחירים מיוחדים הניתנים בשוק המקומי בכל יעד. זהו ערוץ תוכן נוסף וייחודי ל Angie המציע עלויות מופחתות בהשוואה לערוצי מכירה אחרים.

סביבת עבודה משותפת

מערכת angie נבנתה במטרה לאפשר סביבת עבודה משותפת לסוכן הנסיעות, למתאמת הנסיעות מטעם החברה ולנוסע עצמו לשתף את אותם מסכים ולראות את אותם האלמנטים ללא קשר למיקומם הגיאוגרפי.
תכונה ייחודית זו עוזרת לשמור על עקביות ואחידות התוכן ועל מדיניות הנסיעות.

תמיכה ע”י סוכן נסיעות

אנשי הפיתוח של Angie עובדים על  פיתוחים כדי שהמערכת תהיה קלה ונוחה לשימוש. הכל במטרה להרחיב ולשדרג את חוויית ההזמנה המקוונת כך שתקבלו את התוצאות הרצויות באופן מידי ובשקיפות מלאה ע”ג המסך. קרה ונתקלתם בקושי מסויים או שאתם צריכים פתרון מידי לבעיה מסויימת, תוכלו באמצעות לחיצת כפתור במערכת לבקש תמיכה של סוכן נסיעות מנוסה שמכיר היטב את המערכת. לחברתינו מוקד תמיכה 24/7 וישמחו לעזור בכל עת.

אכיפה של מדיניות הנסיעות

אם אתם מעוניינים לשלוט בתקציב הנסיעות ובמדיניות הנסיעות של החברה, Angie היא מערכת שבנויה לעזור לכם בזה. באמצעות המערכת תוכלו להגדיר ולאכוף מדיניות חברה בתחומים שונים ומגוונים כולל הגדרות ספקים, סוגי מוצרים, תקרת עלויות, שרשרת אישורים ועוד…