אודותינו

לנהל נסיעות עם הטובים ביותר

אמסלם תיירות ונופש

אמסלם טורס היא חברת נסיעות גלובלית המתמחה בתחום הנסיעות העסקיות והינה מהמובילות בתחום זה בישראל. 

לחברה ותק של יותר מ 30 שנים בתחום הנסיעות (נוסדה בשנת 1983). למעלה מ- 400 עובדים מועסקים בישראל ובחו"ל. החברה נמצאת בבעלות משותפת של יעקב ואליעזר אמסלם.

משרדי אמסלם טורס בטבריה

לא חברת נסיעות במובן הרגיל

אמסלם אינה חברת נסיעות במובן הרגיל. זהו המרכז הגדול והמקצועי בישראל לטיפול בנסיעות עסקיות.
אמסלם תופסת את הנסיעה העסקית כמשימה הדורשת תכנון, ארגון, שליטה וניהול, תוך הקפדה על הכרת צרכי הלקוח והנוסע. לצורך התמיכה בפנים השונות של הנסיעה העסקית הקימה החברה מרכז הזמנות ותפעול, הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

את המרכז מפעיל צוות של סוכני נסיעות מומחים בתחום הנסיעה העסקית. מתן תמיכה במגוון מחלקות תומכות, לרבות סידורי קרקע, כנסים, מסמכי נסיעה (ויזות, דרכונים וכו'), ביקורת איכות, שליחויות ובקרה על הסכמים ושיפורם בהתאם לצרכי הלקוח.

לצורך מתן מענה יעיל ומהיר לדרישות ולשינויים, המאפיינים במיוחד את הנסיעה העסקית, הקימה החברה מרכז מבצעים ייחודי, צוות 24/7 הפועל מסביב לשעון ומאתר את הפתרונות הנדרשים בזמן אמת ושינויים של הרגע האחרון בלוח הזמנים. שימת דגש מיוחד ניתן בחברה לטיפול ב – waiting list להשגת מקומות על הטיסות המתאימות ללוח הזמנים של הנוסע, במחלקות המבוקשות.
כוח הקנייה הגדול של החברה, יחד עם הניסיון הרב שנצבר בה, מאפשרים ייעץ לחברות וללוות אותן במגעים מול ספקי התעופה וסידורי הקרקע.

בנוסף, מחזיקה אמסלם בהסכמים מיוחדים בשווקי חו"ל בהם פועלות חברות הבנות שלה. מהניסיון המצטבר עולה כי שימוש מושכל בהסכמים ובכלי בקרה, מוביל לחסכון משמעותי בתקציב הנסיעות של החברה.

אמסלם בחזית הטכנולוגיה – חברת Atriis היא חברת בת של אמסלם טורס המפתחת פלטפורמות לניהול נסיעות מהמתקדמות בעולם. לאחרונה חתמה החברה הסכם עם חברת Lufthansa הגרמנית. זו תטמיע את המערכת בכל אחד מ 600 סניפיה ברחבי העולם. למערכת יתרונות רבים לחברות וארגונים. ניתן לקרוא עוד על המערכת כאן.

המרכז הגדול והמקצועי בישראל לטיפול בנסיעות עסקיות

מוקד שירות 24/7 מאוייש במשרדי החברה