חופשה פנאי ונופש

חופשה פרטית עם הטובים ביותר

פנאי ונופש בארץ ובחו"ל

גם אנשי עסקים צריכים חופשה איכותית.
נופש למשפחות, קלאבים איכותיים, שייט וקרוזים, חופשות סקי, אירועי ספורט, כפרי נופש ועוד…

כאשר אתם מתכננים את החופשה הבאה שלכם אם בישראל או בחו"ל, חשוב לא לעשות טעויות ולא להתפתות רק לתמונות מרהיבות או למחירים זולים (המגיעים בדרך כלל עם אותיות קטנות), ומדוע לא כדאי להסתמך אך ורק על ביקורות הגולשים באתרים השונים

חשוב מאוד לבחור את המלון הנכון שיענה על הצרכים שלנו או אולי בכלל כדאי לקחת דירת נופש או צימר. 

יש לדעת כיצד מגיעים למלון משדה התעופה: בשאטל שימתין לנו בשדה עם שלט או במידה של השכרת רכב, אילו אפשרויות עומדות בפנינו לשכירת רכב בחו"ל (לא תאמינו כמה זה קל).

ומה לגבי ביטוח? איזה ביטוח נכון לעשות במקרה חלילה של פציעה או מחלה. 

לסיכום, יש החלטות רבות שיכולות להכריע אם החופשה שלכם תהיה חלומית או כזאת שעם תכנון מוקדם היתה יכולה להיות הרבה יותר אטרקטיבית ומהנה.

עם הרבה ניסיון ושירות אישי, סוכני הנסיעות של אמסלם טורס יעשו כל שביכולתם לעזור לכם לתכנן ולהוציא לפועל את החופשה הבאה שלכם. הסוכנים שלנו מומחים בתכנון חופשה מכל סוג.

 

ניתן גם לבקר באתר האינטרנט החדש של אמסלם טורס בו הטמענו מנוע חיפוש יחודי. פיתוח בלעדי של חברת ATRIIS טכנולוגיות, חברה בת של אמסלם. 

המערכת בעברית, ידידותית למשתמשת והחשוב מכל אטרקטיבית מבחינת מחיר. תוכלו למצוא נופשונים וטיסות במחירים מועודפים. כמובן שתמיד תהיה לכם היכולת גם דרך האתר להתייעץ עם סוכן שילווה אתכם בתהליך ההזמנה.

להזמנת נופש או טיסה ישירות באתר לחצו כאן

לפניה ישירה להדר כרמל, מנהל מחלקת תיירות פרטית חו"ל:
טל: 1-800-777-999 שלוחה: 5609

פנאי ונופש לאס וגאס

נופש מושלם מתחיל בתכנון יעיל ומקצועי עוד בטרם היציאה מהארץ

סוכני הנסיעות של אמסלם טורס הם מהוותיקים והמנוסים בענף התיירות