ויזה ודרכונים

ויזה ודרכונים

הוצאת ויזה ודרכונים

מחלקת הויזות והדרכונים של אמסלם טורס מתמחה בהנפקת ויזות להודו, אוסטרליה, סין, ארה"ב, מדינות חבר העמים ויעדים רבים נוספים ברחבי העולם.

צוות מחלקת הויזות והדרכונים של אמסלם טורס הינו בעל ידע מקיף וניסיון רב שנים בעבודה מול נציגויות זרות רבות.

המקצועיות של סוכני אמסלם יכולה לחסוך לכם זמן כסף וגם עוגמת נפש במקרים מסויימים.

כולנו יודעים שיש להוציא ויזה לארה"ב, סין, תאילנד לדוגמא, אך יש לא מעט מדינות שהנוסע העסקי יכול לטוס לשם ולהיתקל בבעיות של אשרת כניסה. 

כאשר יועצי הנסיעות שלנו מכרטסים את הנוסעים המערכת מודיעה להם אם יש צורך בויזה למדינת היעד. שירות עם שליח עד הבית תאסוף מכם את הדרכון ותחזיר לכם אותו עם הויזה המתאימה. כמו גם גם חידוש דרכון לפני נסיעה

אנו מציעים שירות להנפקת ויזות (אשרות כניסה) למדינות רבות אליהן נדרשים ישראלים להנפיק ויזה , וכן שירות לטיפול בהנפקת דרכונים חדשים.

על מנת להוציא ויזה אנחנו נספק לכם את כל המסמכים הדרושים, וכן סיוע במילוי הטפסים, בדיקת המסמכים והעברתם לטיפול בקונסוליה הרלוונטית. איסוף והחזרת המסמכים מתבצע ע"י שליחים מטעמנו, וללא עלות נוספת ללקוח. אין צורך לצאת מהבית או המשרד. השליחים שלנו יגיעו עד אליכם, ויחזירו את הדרכון ישירות לידכם בגמר הטיפול.

הנציגויות הזרות בארץ עשויות, ואף עושות זאת בפועל, לשנות את דרישותיהן ורשימת המסמכים הנדרשים, כולל עדכוני טפסי בקשה וכד', ללא הודעה מראש. אנחנו מעודכנים בזמן אמת על שינויים אלה על מנת להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי, אמין ומהיר.

למידע נוסף ומילוי טופס מקוון להגשת ויזה ודרכונים יש לפנות במייל: visa.dept@amsalem.com
או כנסו לאתר אמסלם www.amsalem.co.il

הוצאת ויזה ודרכון

לאמסלם וותק וניסיון בהנפקת ויזות למדינות זרות

ויזות ודרכונים בקלות לכל הגילאים