אמסלם לנד

אמסלם לנד

אמסלם לנד

מערכת ייחודית, פרי פיתוחה של אמסלם טורס, המאפשרת הזמנה חכמה של חדרים בבתי מלון עבור לקוחותינו בצורה מקוונת (Online).

כאשר באים להזמין היום בית מלון, בין אם למטרת חופשה או עסקים, האתרים המובילים אותם נמצא ברשת הם BOOKING ו EXPEDIA ובשנים האחרונות נוספו גם TRIVAGO HOTELS.COM ועוד רבים אחרים.
כמובן שלכל מלון שמכבד את עצמו יש אתר אינטרנט עם מרכז הזמנות שגם שם ניתן להכנס ולבצע הזמנה אונליין, אך לא בטוח שתקבלו את המחיר הזול ביותר או הטוב ביותר אותו אתם חפצים.

האמת מאחורי זמינות החדרים והמחירים

היתרון באתרים לעומת האתר של המלון הוא שאתם יכולים לקרוא את ביקורות הגולשים ולדפדף בתמונות השונות עבור המלון הספיציפי אותו  אתם רוצים, ואף לעשות השוואה מול בתי מלון אחרים עפ"י קטגוריות שונות כמו מיקום, מחיר וכו.
על הזמנת חדר בבית מלון באתרים הללו יש לא מעט מניפולציות ולרוב אתם תראו הודעה בסגנון: נשארו שני חדרים אחרונים במחיר זה. בחלק מהמקרים ההודעה הזאת בהחלט יכולה להיות מהימנה אך בחלק רב ממש לא. כך שלא כדאי להתפתות ולהזמין כל כך מהר. סיכוי גדול שיש עוד חדרים באותו בית המלון ואפשר למצוא אותם אפילו במחירים נמוכים משמעותית.

לסוכני הנסיעות העסקיים שלנו יש מערכת יחודית שפותחה in-house ולה יתרונות רבים עבור הנוסע העיסקי. 
המערכת מקושרת באמצעות XML לכל המערכות המובילות בענף הנסיעות, הקישור למערכות האלה מאפשר השוואות מחירים מול מלאי של מעל 162,000 מלונות ברחבי העולם כדי שהסוכן יוכל להציע ללקוח את העסקה הטובה ביותר הזמינה באותה נקודת זמן.

תכונותיה של המערכת:

  • מאפשרת חיפוש מלונות במפת גוגל
  • מפה המתארת את פריסת בתי המלון ע"פ תוצאות החיפוש.
  • תיאור מפורט של המלון והשירותים שהוא מציע.
  • מגוון רחב של בתי מלון כולל מחירי אינטרנט, מחירי הסכם אישיים של החברה ומחירי הסכם אמסלם.
  • אפשרויות תשלום מגוונות כולל bill back, תשלום באמצעות שוברים (Voucher), תשלום מראש והסדר תשלום במועד היציאה.
  • ביצוע הזמנות לקבוצות וליחידים.
  • שליטה ובקרה על הזמנות.