משלחות חקר לדרום הודו ובורמה

ייחודי למסעות - טיולים מרתקים בסגנון חדשני

משלחות חקר – מתכונת חדשה לגלות עולם

האם הייתם רוצים בטיולכם הבא למזרח הרחוק לבקר בבתי משפחות, להכיר לעומק את האוכלוסייה המקומית, ולא רק לטייל בין מקדשים וארמונות? ייתכן ומשלחות החקר של חברת "מסעות" הן בדיוק המתכונת אשר מתאימה לכם.
שיחות עם מוכר הצ'אי ונהג הריקשה

השילוב המרתק בין כל הפינוקים שבטיול מאורגן כגון מדריך ישראלי צמוד, מלונות ושירותים ברמה תיירותית גבוהה, וביקור כמובן בכל אתרי החובה, לצד הטיולים האותנטיים בכפרים, ביקורים בבתי משפחות, סדנאות וסיורים בהובלת בני המקום, הוליד את הרעיון של משלחת חקר. הרעיון עלה בשיחות עם הורים אשר הצטרפו לילדיהם בטיול של אחרי הצבא וגילו עד כמה מפגש בלתי אמצעי עם האוכלוסייה המקומית מוסיף לחוויית הטיול.

כך למשל גלעד ממושב בצפון הצטרף לבנו לטיול בן שבועיים בדרום הודו. באחד הערבים הוזמנו השניים לביקור אצל משפחה שפגש הבן בנסיעה ברכבת. המפגש הקרוב עם אנשים בביתם היה עבור גלעד שונה ומיוחד.

עולם לא התארח בבית הודי לשיחה עם בני המשפחה ונחשף ממקור ראשון למראה הבית, החצר, המאכלים, הריחות, המנהגים... בימים שלאחר מכן נפגש גלעד עם מקומיים רבים: מוכר הצא'י, נהג הריקשה, רוכלים בשוק ואומנים בסדנאות. עם כולם שוחח, התבדח ולמד בעניין על אורח חייהם, עבודתם ומשפחתם. המגע עם אנשים והיכולת לצאת ממסלול המקדשים התיירותי למקום שבו ניתן לראות את מרקם החיים היוו חוויה מרתקת ומאוד לא שגרתית. הרי כך בדיוק אפשר "לראות עולם" באמת, כיצד האנשים חיים ומה מעסיק אותם וממלא את יומם. דמיינו לעצמכם שבמקום לראות סרט דוקומנטרי בערוץ הדיסקאברי, אתם זוכים לקבל סרט בשידור חי, באורך מלא, מול עיניכם.

היכרות אמיתית ולא דרך חלון האוטובוס

ערן אפרת, מנהל משלחות החקר בחברת "מסעות" מוסיף: "ההתנסות שהייתה לגלעד בטיול עם בנו בהודו הינה תמציתו של טיול מוצ'ילרים ארוך, והשונה בין טיול זה לבין טיולים גיאוגרפים הקיימים כיום בשוק. הטיול הגיאוגרפי המאורגן לא הצליח עד כה להפגיש את המטיילים בצורה משמעותית עם האוכלוסייה המקומית.

ההיכרות עם האוכלוסייה נעשית ברובה דרך חלונות האוטובוס, צפייה במתפללים במקדשים או במשא ומתן עם מוכרי מזכרות באתרי התיירות.

חוויה תרבותית ורגשית

משלחות החקר של "מסעות" משלבות לראשונה את יתרונותיו של הטיול הגיאוגרפי (ביקור בכל אתרי החובה, מדריך ישראלי מקצועי ומלונות ברמת תיירות טובה) ומוסיפות על זה את החוויה התרבותית והרגשית המזדמנת בטיול מוצ'ילרים. מטיילי משלחות החקר יבקרו בבתי משפחות, יחוו סיורים מרתקים בקבוצות קטנות בשווקים ובבתי מלאכה, יתארחו בשכונות ובכפרים לא תיירותיים, יכירו דמויות ייחודיות ועוד. המסלולים של משלחות חקר זהים באורכם למסלולים המקובלים בטיולים מאורגנים אחרים. חברת "מסעות" בוחרת להקדיש את הזמן המיועד לסיורים מעניינים ואטרקטיביים אשר חושפים בפני המטייל את התרבות המקומית האותנטית, ממקום מאד חי ופועם.
בשנת 2016 ייצאו משלחות חקר לאזורי דרום הודו ובורמה. בשנת 2017 מתוכננים יעדים נוספים, כולל סין, פיליפינים, וויאטנם, לאוס ועוד. לקבלת לפרטים ותכניות, אנא מלאו את הטופס הבא.

  • ביקור בבתים פרטים והכרות עם דרך החיים
  • טיול בכפרים, בתי מלאכה ושכונות לא תיירותיות
  • שילוב כל אתרי החובה
  • חלוקה לקבוצות קטנות לצורך ביקורים ייחודים
המשלחות הקרובות
דרום הודו 18.11.2016 יציאה מובטחת - מקומות אחרונים
בורמה 19.01.2017 ההרשמה בעיצומה

להתייעצות עם מומחי מסעות וקבלת עלון מידע אנא סמנו היעד המבוקש ומלאו הפרטים הבאים

משלחת חקר לבורמה

משלחת חקר להודו